| cherokee1 a întrebat:

Am si eu o problema.Tocmai mi-am instalat jocul Sniper Elite V2 si atunci cand vreau sa intru in el imi spune:Failed to initialise D3D11.M-am informat pe net de aceasta eroare,iar acolo scrie ca am nevoie de Graphic Card, mai precis Nvidia GPU.Cum pot vedea daca laptopul meu are Graphic Card?
Iar daca pur si simplu nu are, inseamna ca laptopul acesta nu este pentru jocuri? Dau funda celui care imi rezolva problema

4 răspunsuri:
| bogdanbad2 a răspuns:

Sall! Bagati Directx 11

| gaogaieferdinnand a răspuns:

Da-mi te rog specificatiile laptopului sau un link ceva

| vierutudor12 a răspuns:

Daca vrei sa vezi ce specificatii are calculatorul tau dai start->run->si scrii dxdiag->apesi yes-> si gata