| donnie112 a întrebat:

Am tot vazut pe net goluri de la fifa 13, executii superbe, din foarfeca etc. am incercat si eu dar nu am reusit, adica am reusit de 2 ori foarfeca dar mult pe langa poarta... Trebuie sa mai apas vre un buton sau e ceva ce ar trebui sa stiu? Joc de pe pc. Multumesc anticipat!
FUNDA!

3 răspunsuri:
| CosminCSM00 a răspuns:

Ma poti invata si pe mine pe ce apesi sa faci foarfeca? Am tot cautat pe net si nu am gasit.

| AditzaVixon31 a răspuns:

Ma depinde cum dai pasa, cum fixezi jucatorul si puterea de sut.Ce naiba nu stiai laughing))))

| donnie112 explică (pentru AditzaVixon31):

A fost o intrebare pentru cine era dispus/a sa dea un raspuns concret, nu ai chef sa dai raspunsuri ok nu raspunzi si gata, nu astepta funda pentru asta