| CrueL11 a întrebat:

SALUT TPU! Am un laptop DELL, 8 GB RAM, 2 GB Video, procesor Intel Core i7-4500. 2.40GHzwinking... Si am doar 58 FPS in CS:GO, as vrea sa stiu daca ma puteti ajuta.

Răspuns Câştigător
| AlexxAndruT a răspuns:

Developer 1 FPS_MAX 500 CL_CMDRATE 500 CL_UPDATERATE 500 incearca asta in consola big grin sper ca ti-am fost de ajutor.

| CrueL11 explică (pentru AlexxAndruT):

Multumesc! Au fost foarte bunewinking acum am 150, chiar si 200

3 răspunsuri:
| bogdan324 a răspuns:

Ce setari ai puse la joc?

| Jipa95 a răspuns:

Este de la steam, n-ai e sa faci decat sa iei niste programe sa-ti mai dea 5-10 fps pe acolo.