| Andrreiutzu00 a întrebat:

Am un laptop Sony Vaio model SVE1712V1EB cu procesor i7-3632QM 2,2Ghz,6GB memorie RAM, Windows 8, 64biti, placa video AMD Radeon HD 7650M cu 2GB video, nu pot rula pe el Crysis 3, merge in frame-uri.Ma poate ajuta cineva cu un raspuns? Va multumesc frumos.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In crysis 3, intra la options(video) pe'acolo si dai toate alea la minim, dar din cate stiu crysis 3 e inca beta.

| Andrreiutzu00 explică (pentru anonim_4396):

Ok,multumesc frumos, am sa incerc asa cum mi-ai recomandat.Nu este beta.

1 răspuns: