| Tarcatu a întrebat:

Am un pc cu urmatoarele componente: 2 gb ram, placa video integrata de 128 si procesor Intel de 1.6 Am observat ca ramii mi se incing foarte tare cand ma joc, iar cooler-ul de pe procesor are un alt sunet. care ar fi problema

11 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Pai asta ar fi problema rami ti se incing si cooler-ul are un sunet ciudat.Acum sa gandim rezolvarea problemei, decat timp ai PC-ul.

| Tarcatu explică (pentru alexboss2020):

Cam de 5-6 ani... oare e normal sa se incinga asa?

| alexboss2020 a răspuns (pentru Tarcatu):

Nu stiu, dar e vechi frate PC-ul cumparati altul nou

| alii98 a răspuns (pentru alexboss2020):

Nu are bani, de aia nu cumpara, si romana te doare

| alexboss2020 a răspuns (pentru alii98):

In primul rand stiu sa vorbesc bine si stiu sa scriu bine copile si in al doilea rand am scris gresit deoarece tastatura este pe engleza si daca scrii de ex,, un'' la mine o sa apara in, am scris de pe telefon.Bn pa!

| alii98 a răspuns (pentru alexboss2020):

Ce scuza

| alexboss2020 a răspuns (pentru alii98):

Stiu,buna! Du-te ba de aici ca tu stii bine romana ai 9.99 la aceasta materie, ia-ti o shaorma.

| alii98 a răspuns (pentru alexboss2020):

De fapt am 8

| alexboss2020 a răspuns (pentru alii98):

Mi-a iesit 7.50 media generala, pe primul semestru mi-a iesit 7, e binisor!

| alii98 a răspuns (pentru alexboss2020):

Mie mi-a iesit 9.53 generala, pe primul 9.73...

| alexboss2020 a răspuns (pentru alii98):

Mie 7.50 generala deci nu sunt chiar un analfabet.