| catalin542000 a întrebat:

Am un s8 plus.
As vrea sa ii pun o folie de sticla pe fata,spate si laterelele telefonului.
Dar problema este ca nu gasesc decat folie din plastic iar eu vreau de sticla, lasati aici un link de la un magazin care are folie de sticla pentru jurul imprejurul telefonului. S8 plus G955F.

2 răspunsuri:
| AndreeaDetroit a răspuns:

Mult așteptatul client SonyMt2 - v8.5 tocmai a fost adăugat la download!

Ce noutăţi vă aduce acest client?
- O interfaţă nouă (Map1);
- O nouă frizură default pentru fete şi băieţi;
- Noi mount-uri;
- Noi costume şi arme originale,
- Design schimbat la unele iteme;
- O emoţie nouă: Facepalm;
- Efecte schimbate pe unele armuri;
- Sistem Block Pm;
- Sistem salvare 4 conturi;
- Design nou la shop;

În perioada următoare vom adăuga hartă nouă de farmat, evoluţii şi sisteme în care veţi descoperi multe lucruri interesante.
Descarcă-l acum și intră în luptă alături de prietenii tăi! http://www.sonymt2.ro/sv/descarcari

Comunitatea SonyMt2 vă aşteaptă cu braţele deschise!