| VOXaware a întrebat:

Am venit cu o intrebare despre jocul minecraft. De curand mi-am luat magic launcher. Inainte mergea dar acum cand vreau sa joc imi da asta

*** MagicMinecraftLauncher 1.1.6 ***
LCP: C:\Documents and Settings\Vali\My Documents\OptiFine_1.5.2_HD_U_D2.zip; C:\Documents and Settings\Vali\My Documents\Descarcari\minecraft.jar; bin/jinput.jar; bin/lwjgl.jar; bin/lwjgl_util.jar
MainClass: net.minecraft.client.Minecraft
java.lang.ClassNotFoundException: net.minecraft.client.Minecraft
at java.net.URLClassLoader$1.run(Unknown Source)
at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method)
at java.net.URLClassLoader.findClass(Unknown Source)
at java.lang.ClassLoader.loadClass(Unknown Source)
at magic.launcher.Launcher.main(Unknown Source)

Ce pot sa fac?

3 răspunsuri:
| KrIsTiAnKrIsTy a răspuns:

Pai dai la update sau cum e

| VOXaware explică (pentru KrIsTiAnKrIsTy):

Auzi... daca ai putea sa dai un raspuns mai de inteles sau mai folositor ar fi bine dar...

| minecraftian a răspuns:

Reinstaleaza jocul!