| Boss_Danutz_1998 a întrebat:

Am windows xp sp3 home edition. 2 GB RAM. Procesor P4 3.20 ghz Placa video Ati radeon x1300 Series si nu imi merge FAR CRY 2. Se blocheaza la load screen(aia de pe mijloc la ecran cu poza far cry 2 2. ce fac?

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut. Posibil s-a nu iti mearga pentru ca e piratat. Alt motiv nu cred ca mai exista, pentru ca indeplinesti cerintele de sistem ale jocului.

| Boss_Danutz_1998 explică (pentru YoChriss):

Salut. Da este piratat dar trebuia driver video(l-am instalat) si merge. Oricum FUNDA!

1 răspuns: