| Traficant_de_Difuzoare_Ionut_1994 a întrebat:

as dori si eu un program sa filmez un test recor dmg pe un metin daca se poate. si casa fac un test dmg imi trebuie si bnsuri pe itm bune pvp, daca,, credeti ca le stiti pe cele mai bune bnsuri spuneti-mi-le si mie plz dau FUNDAwinking

Răspuns Câştigător
| Adelinssm73 a răspuns:

Depinde ce rasa esti, si un program bun de filmat/capture screen shoot e bandicam:http://www.bandicam.com/downloads/;;; In varianta free poti filma de pana la 10 minute. Daca vrei sa stii bonusurile necesare spune-mi ce rasa esti+ce metin joci, daca joci pe ro ti le pot spune si acolo.

| Traficant_de_Difuzoare_Ionut_1994 explică (pentru Adelinssm73):

Joc pe un metin numit Metin2 cox si sunt rasa war

| Traficant_de_Difuzoare_Ionut_1994 explică (pentru Adelinssm73):

Plz raspunde repede