| o0DarKneSs0o a întrebat:

as dori un hack pentru money sau boost in nfsw dar fara survey sau passwords sa fie liber sa nu trebuiasca decat sa-l descarc, sau dezarhivez si sa il pot folosii, cel mai bun raspuns primeste funda.

3 răspunsuri:
| DarksidersFTW a răspuns:

Nu exista, creditele sunt server side! si nu pot fi hackuite

| MariusBon a răspuns:

Ma, eu cred ca nu exista. Am cautat si eu de mi-au sarit capacele si nu am gasit nimic free sau care chiar sa functioneze. Majoritatea sunt virusuri.

| o0DarKneSs0o explică (pentru MariusBon):

Aa, dar cele care au survey si trebuie sa faci una oare dupa ce le faci ar merge?