| TomaLorin a întrebat:

As vrea sa stiu cum m-as putea lasa de pc, adica sa numai stau asa mult, imi mananca zilele si nu pot scapa de el.
Dati-mi un raspuns cum sa stau la el dar putin, si dupa sa numai am treaba cu el...

Răspuns Câştigător
| valintinvalic2011 a răspuns:

Pai problema este ca nu poti scapa de le aici toti iti spune ca sa faci ceva dar in realitate tu nu asa te apuci sa nu stai asa mult la el te vei gindi ca gata nu mai stai da peste vreo jumate de ora daca nu ai ce face te pui la el eu tot asa spunem si nu am putu sa scap de el cel mai bine este sa ti se strike si parinti sa nu vreie sa til faca atunci vei plinge ulieaca dar pe urma iti va trece si vei sta mai putin la el dar asa numa daca tu sa vrei tare tare sa stai mai putin dar alt fel nu cred ca este

| TomaLorin explică (pentru valintinvalic2011):

Faza cu stricatu, no so aplic dar o sa-l las sa se puna prafu pe elhappy

| valintinvalic2011 a răspuns (pentru TomaLorin):

happyhappyhappy ei tot de una te vei satura si il vei sufla de 2 ori si va merge mai departe mai bine big grinbig grin:d si tot asa stai

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Rogi pe careva sa iti puna parola si gata

| alex10star a răspuns:

Pai ai putea schimba foaia de exemplu privind pc ca fiind un lucru educativ ca scoala stai 6 ore si pleci acasa uitete la pc la un film la un documentar si o sati umpli capu cu idei si dupa n-o sa mai incepi sa stai asa mult.

| ionuth2d a răspuns:

Pai incearca sa faci altceva(iesi pe afara, iti inveti, faci teme daca esti la scoala) dar cel mai bine sa iesi pe afara.