| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa stiu daca pc meu este bun de ceva.:

Procesor Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E6750 2.66GHz.
Memorie ram: 3GB
Sistem de operare 64 Biti
Placa Video NVIDIA GeForce GT 220 1GB.
sura de 400W.
HDD 160GB.
Cam atat.
P.S: Asa as vrea sa-mi las pc-u pentru totdeauna, in sensul ca nu mi-l mai schimb sau bag ceva nou in el etc. As vrea sa stiu parerile voastre daca e bun sau nu. ( parerea mea zic ca e ff bun..am avut si mai praf de acesta, nu ma supar daca ziceti ca este praf sau etc. de aia am si zis vreau parerile voastre.)

Răspuns Câştigător
| cdu92 a răspuns:

E un pc decent. Totusi, mi se pare cam mic Hard-Disk-ul.Nici procesorul nu e prea rapid.

| xXAndr3y98Xx a răspuns (pentru cdu92):

Stiu, as vrea sa las asa Hard-Disck-ul, si procesorul. Numai vreau sa investesc bani in pc. Mersi oricum de parere.( mai astept si alte parere sa ved.)

| xXAndr3y98Xx a răspuns (pentru cdu92):

Stiu, as vrea sa las asa Hard-Disck-ul si procesorul, numai as vrea sa investesc bani in pc. Mersi oricum de parere.