| Gabriel_Grigore_1994 a întrebat:

Astazi mi-a venit in cap sa imi reinstalez windows-ul.L-cum instalat totul a decurs perfect, am instalat Intel chipset si driver accelerator si mi-a cerut s-a reinstalez PC-ul. Dupa ce am trecut de logoul windows a aparut un ecran negru si nu se mai deschide calculatorul.Nici in safe mode nu merge.Dau funda celui ce imi spune ce trebuie sa fac sa functioneze din nou.

4 răspunsuri:
| Laurentizyu a răspuns:

Reia windowsul de la cap, dar cu un alt windows

| Gabriel_Grigore_1994 explică (pentru Laurentizyu):

Nu am alt Windows.Nu poti sa-mi dai alt sfat?

| Laurentizyu a răspuns:

Alta solutie nu nu am, scuze!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"mi-a cerut s-a REINSTALEZ pc-ul", interesant thinking Re-instaleaza iar Windows-ul, tot cu driverele alea, uneori face asa el.