| Bertro a întrebat:

Am o problema la calculator,ieri mi-a aparut pe ecran un program file recover.A inceput sa scaneze partitia C, au aparut 7 erori.Pe internet am vazut ca pot sa il scot din safe mode, insa cand il pornesc imi apare prima imagine la care pot apasa doar del sau f11...nu stiu cum sa intru in safe mode, nu pot nici macar sa reinstalez windows-ul....ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| PushOn a răspuns:

Ba frate, tu ai deja cd cu windows pe el?
ba frate daca nu ai uite am gasit pe google ceva care te ajuta.
- Descarca CCleaner (sa faci curat in PLM)
http://www.freedrive.com/file/1694121
- Descarca un windows daca nu ai si spune si ai si instructiuni ca si eu tot dupa websiteul asta l-am descarcat, si il folosesc din 2011 si tot nu am probleme cu el (windows7)
http://www.irdirect.yolasite.com/windows.php

| Bertro explică (pentru PushOn):

Chestia e ca nu pot nici sa il pornesc......cand il pornesc imi apare prima oara imaginea cu informatiile despre placa de baza si dupa buff..se face ecranul negru