| Turkish22 a întrebat:

aveti careva vreun cont de metin2 ro de dat in caz ca nu mai jucati. dar va rog nu veniti cu tot felul de ipoteze de genu "a pai ti-e lene sa joci " sau chesti din astea deoarece miau banat contul ca n-am mai intrat pe el

Multumesc si rog seriozitate (imi trimiteti pm cu numele si parola)

3 răspunsuri:
| TheYoyogabi a răspuns:

De fapt, mie mi-au banat contul asa ca au avut chef (fara motiv) si jucam in fiecare zii [mai bine te lasi de metin e cel mai bun raspuns :d]

| Turkish22 explică (pentru TheYoyogabi):

Nu stiu ce sa zic dat totusi nu ma las de metin

| TheYoyogabi a răspuns (pentru Turkish22):

Ok, faci cum vrei tu.