| StuzZ a întrebat:

....azi mi-am instalat windows 7 mi s-a zis ca nu mai trebuie sa instalez placa video deoarece isi face el singur updaturile, dar nu mi s-a facut nici un update.Am incarcat sa instalez placa dar mi-a zis ca CD nu e compatibil cu windowsu ce sa fac? Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| RedPorcelain a răspuns:

Trebuie sa cauti o versiune compatibila cu windowsul 7. Dar cel mai bine te duci la un centru cu Pc-uri si intrebi un expert de acolo. O intrebare nu costa.