| Eternal a întrebat:

Salut.Cand am instalat windowsu la partitie n-am facut nimic am dat numai next.Acum ne-am dat seama de greseala cum o pot repara? sau trebuie iar sa instalez windowsu?

2 răspunsuri:
| miTzuliK93 a răspuns:

Trebuie reinstalare. Tu nu ai formatat GB de pe HDD in asa fel incat sa-ti creeze partitii.

| Ottakringer a răspuns:

Salut.
Trebuie sa reinstalezi iar windows-ul. Alta posibilitate nu ai. Cand ajungi la partitii dai delete la toate apoi le formezi tu din nou. Ca sa fii sigur ca scapi de orice virus. Succes.