| anonim_4396 a întrebat:

calculatorul meu (windows 7 ultimate)nu are placa video si as vrea sa i pun una de la un calculator mai vechi(windows xp 2000) si ma intrebam daca s-ar putea intampla ceva rau,adica sa nu mearga sau sa pateasca ceva calculatorul pentru ca am pus o placa video mai veche, etc.e foarte enervant sa nu am placa video deoarece nu imi merg majoritatea jocurilor 3d,rezolutia e foarte naspa si nu pot face atatea lucruri, de exemplu sa folosesc aero plus ca am multe erori la jocuri si aplicatii. puteti vb cu mine si la adresa de mess lorebalan25.

1 răspuns:
| Caba_Mihai_1998 a răspuns:

Guitar eu iti recomand sa iti iei una noua ca sa fii sigur ca nu patesti nimic. Iti spun sa cumperi una noua pentru ca nu-i o idee buna sa pui o placa uzata si mai. BAFTA!