| tucuadrian a întrebat:

cand eram mic am jucat un joc de strategie smecher dar din pacate am uitat cum se numea si as vrea sa vi-l descriu poate il stie cineva :Era un joc de strategie in campanie trebuia sa cuceresc diferite parti ale unei harti apoi cand selectam harta intram in joc si incepeam sa adun resurse cum ar fi niste orez in apa... ca sa fac soldati trebuia sa trec citizens prin niste cladiri si se transformau,,, daca stie cineva,,,, va rog dati-mi numele funda daca il gasesc

3 răspunsuri:
| tucuadrian explică:

Este asemanator cu aoe,,, sau cel putin se joaca din aceeasi perspectiva

| PiruiAndrei1994 a răspuns:

Pai poate sa fie:Mount and BladeWarband sau Clash of Clash

| tucuadrian explică (pentru PiruiAndrei1994):

Nu eu nu joc din perspectiva soldatilor e ceva gen Age of empires,, dar diferit