| Kata2000 a întrebat:

Cand vreau sa pornesc Cabal (X-Gaming) si imi da 3rr0r si scrie : Cannot connect to the update server! Please check your internet connection, firewall settings settings and antivirus settings.Please note our server might be down so please try again later. Ce sa fac fiindca vreau sa ma joc am cont de lv 103. fundita :X

Răspuns Câştigător
| Adrianix29 a răspuns:

Salut!
Asa mi s-a intamplat si mie.
1. Opreste antivirusul.
2.Si dai restart la calculator.
Teoretic ar trebuie sa-ti mearga.
Daca nici asa nu merge tot cu 3.antivirusul oprit intri in firewall dai 4.change settings si il opresti.

Ar trebui sa iti mearga 100%

4 răspunsuri:
| Luke21Rules a răspuns:

Poate e de la firewall du-te in setarile firewall-ului si vezi daca gasesti numele joculi si debifezi casuta aia si dupa aia dai save sau done cum o fi daca nu dezactiveaza anti virusul si poate merge funda?big grin

| Kata2000 explică (pentru Luke21Rules):

Unde e firewall-ul ca nu stiu crying(.

| Kata2000 explică:

Am gasit dar nu mere crying((