| Ionut2143 a întrebat:

Care imi zice si mie un joc in care poti fi pompier sau paramedic? Gen "Emergency" doar ca acolo nu imi place ca ii un fel de strategie si controlezi atat pompierii cat si politistii si medicii. As vrea strict pe o specializare. Mersi mult!

3 răspunsuri:
| stefan350 a răspuns:

Uite un joc fain sunt sigur ca iti va placea Brawl Busters (5 clase : rocker, pompier, boxer, baseballist, Fotbalist american) Funda?

| Kiskiri a răspuns:

Surgeon simulator! cauta pe youtube sa vezi

| Ionut2143 explică (pentru Kiskiri):

Surgeon simulator are grafica nasoala. Dar nu ma refer neaparat sa operez ci asa sa merg dupa oameni si bla bla