| cristiulm211231 a răspuns:

Daca doresti sa faci gaming cu ele cele de la strix au un diamentru la difuzor de 60mm inschimb cele de la steelseries au de 40mm iar asat diferentiaza de ex in csgo unde se afla inamicul, in 5.1 sau 7.1 nu este o diferenta IMENSA doar oleaca de surround iar cele strix au magnet de neodium care ajuta foarte mult la imbunatatirea castilor, singurul lucru care cele de la steelseries au in plus este un cablu usb

3 răspunsuri:
| cristiulm211231 a răspuns:

Chiar daca sunt un mare fan steelseries le recomand pe cele de la Strix, am dat si eu comanda de ele acum cateva ore

| giliman explică (pentru cristiulm211231):

Imi poti spune de ce sunt mai bune cele strix? Cele SS au 7.1 in timp ce strix-urile vin pe 5.1

| cristiulm211231 a răspuns (pentru cristiulm211231):

In schimb*, asta*

| cristiulm211231 a răspuns (pentru giliman):

Daca doresti sa faci gaming cu ele cele de la strix au un diamentru la difuzor de 60mm inschimb cele de la steelseries au de 40mm iar asat diferentiaza de ex in csgo unde se afla inamicul, in 5.1 sau 7.1 nu este o diferenta IMENSA doar oleaca de surround iar cele strix au magnet de neodium care ajuta foarte mult la imbunatatirea castilor, singurul lucru care cele de la steelseries au in plus este un cablu usb