| CristianoRonaldo10 a întrebat:

Ce jocuri din 2010/12 merg pe urmatorul sistem
Placa video
Sapphire Radeon HD7750 1GB GDDR5 128 bit
Procesor
Intel Pentium 4 3.20 GHz
RAM
2 GB

5 răspunsuri:
| ursachy a răspuns:

Trebuie sa iti schimbi procesorul de preferat un dual core simplu sau un i3 si mai multi ram vreo 4 gb ram si o sa-ti mearga toate jocurile

| CristianoRonaldo10 explică (pentru ursachy):

În rest, placa video e bună, nu?

| ursachy a răspuns (pentru CristianoRonaldo10):

Da e foarte buna, o sa-ti mearga mass effect 3, battlefield 3, call of duty black ops, hitman absolution lejer! mafia 2 etc. eu am un sistem cu urmatoarea configuratie Intel i3. placa video: nVIDIA gt630 de 1 gb,(e rivala placii tale video) si 6 gb ram si am jucat toate jocurile noi posibile, si cred ca o sa-mi mearga si gta 5 cand o sa apara

| ursachy a răspuns:

Cele pana in 2008 -2009

| ursachy a răspuns:

Uite si un site cu niste jocuri, doar ca aici nu iti trebuie cont nici invitatie nimic. evolutiongames.ucoz.ro