| vlady434 a întrebat:

Ce parere aveti de urmatorul sistem: Nvidia GTX 660, 192 bits, 2048 MB; i5- 4430 3.0 Ghz; 6 Gb RAM. Ce parere aveti, avand in vedere jocurile actuale, si cele care vor urma? Astept raspunsuri serioase.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

E bun pentru jocurile actuale si pentru cele care se vor lansa anul acesta si anul viitor.

| vlady434 explică (pentru neluL):

Am placa video, un AMD, HD 7850, si face ciudat in jocuri. Adica, atunci cand intru intr-un joc, incepe sa mearga mai tare, si incepe din ce in ce mai tare. Am inteles c-ar putea fi ceva, legat de racire. Ai ceva cunostinte in domeniu? Ma poti ajuta?

| neluL a răspuns (pentru vlady434):

Instaleaza cel mai nou driver pentru ea!

| ErickEmil a răspuns:

Why it's that processor? Serios? Procesor AMD Phenom de 3.8 GhZ e mult mai bun, in rest e bun pentru ce vrei tu big grin

| vlady434 explică (pentru ErickEmil):

Pana la urma m-am razgandit si mi-am luat un AMD A10 de 3.8 Ghz. Am placa tot AMD, HD 7850, si face ciudat in jocuri. Adica, atunci cand intru intr-un joc, incepe sa mearga mai tare, si incepe din ce in ce mai tare. Am inteles c-ar putea fi ceva, legat de racire. Ai ceva cunostinte in domeniu? Ma poti ajuta?