| Claudyu_6759 a întrebat:

Ce parere aveti despre asta: Am luat Bau simulator 2012.Toate bune si frumoase am intrat in joc m-am jucat 10-15 minte si dintr-o data ma trezesc ca iese din joc fara eroare, am intrat din nou in eldupa 5 minute face iar asa.Am dezinstalat jocul...dupa cateva minute imi apare "Windows is shuting down"stiti la ce ma refer se opreste singur fara sa fi atins eu in buton. Tind sa cred ca am un virus deoarece nici chrome nu imi mai merge scrie ca "Certificatul a fost retras"Cand am citit despre asta scria acolo ca: pc face schimb de informatii cu un atacator si nu este sigur. Faza este ca se stinge normal si apoi iar porneste ca si cand eu l-as opri.Se aseamana cu restartul de la laptop : shuting down si apoi pornest iar.Voi ce credeti este virus(NU AM ANTIVIRUS ANTIMALWARE)?

1 răspuns:
| OvidiuMacovei a răspuns:

Reinstalează windows-ul. Am păţit să mi se închidă pc din cauză că : se supraîncălzea procesorul apoi poc. happy Se închidea. Aia era din cauza pastei de pe el. În situaţia ta îţi pot spune doar atât happy. Succes big grin