| Selim145632 a întrebat:

am intrat recent pe un site si nu stiu ce am apasat m-a trimis pe alt site cu un chenar in care scria atentie, pe bateria telefonului dumneavoastra s-a detectat un virus pe baterie. Am urmarit pasii, adica am dat si m-a trimis in magazin play de unde am descarcat booster nu stiu cum, am iesit din chrome si a inceput sa vibreze tel si scrie ca daca ies o sa ies pe riscul meu ca e virusata bateria. Am iesit, am scanat cu booster ala si dupa l-am dezinstalat. Vreau sa imi spuneti daca virusul acela imi strica bateria cum scria in avertisment, ati mai patit si voi? Nu e nimic grav? Am scanat si cu smart manager de la Samsung si scria ca n-are virusi.

4 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Tu singur ti-ai introdus mizeria in telefon.
ai muscat din momeala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oamenii proști n-ar trebui să dețină telefoane inteligente.

| matetzu a răspuns:

Stiu si eu avetismentele alea sunt niste prostii nu ai nici un virus si site-urile pe care ai intrat nu sunt tocmai pentru copii sa stii =]

| Selim145632 explică:

Da, dar nu vad nici o schimbare, tel merge bine... ce ar trebui sa fac acum?