| Chrysstian a întrebat:

Cum pot sa joc jocuri de consola, sa inregistrez si sa pun pe youtube? (trebuie vr'un emulator?) Fraps, Bandicam?

4 răspunsuri:
| xBlaise a răspuns:

Nu ai cum sa filmezi pe o consola desktopul...

| xBlaise a răspuns:

Nu merge sa filmezi pe consola(ce joci tu) doar pentru pc, laptop etc merg programele acelea

| Chrysstian explică (pentru xBlaise):

Http://www.youtube.com/watch?v=b9ZakKduqvs da' cum or face astia, cre'ca au emulator

| xBlaise a răspuns (pentru Chrysstian):

Depinde ce colsola e... la unele au ele un buton pe care odata ce-l apesi incepe sa filmeze. ce consola ai? poate te ajut cu mai multe detalii