| vasileion1996 a întrebat:

da-mi un sfat pentru-ca nu stiu pe cine sa aleg dintre :Yasuo, rengar, kha'zix, darius, vi.
Ma intereseaza foarte mult dauna si sa fie cat de cat OP

Răspuns Câştigător
| Sheriarty a răspuns:

1) Da, Syndra este un campion op DACA este jucat bine. Daca nu, esti mai nefolositoare ca Soraka.
2) Avand in vedere ca pasiva lui da double critical da, poti cara lejer cu el.
3. Sa stii ca asta chiar nu imi amintesc. Voi cauta.
4. Joc mai mult pe West, dar am si cont normal, chiar daca e foarte slab. PsychoRecht e numele, desi nu sunt momentan online.

7 răspunsuri:
| Sheriarty a răspuns:

Kha Zix a pirmit nerf.
Yasuo nu face nimic daca nu are feed.

Raman Rengar, Darius si Vi.

Darius este destul de simplu si op, deci ar fi o alegere inteleapta. Al doilea Rengar si mai apoi Vi.

| vasileion1996 explică (pentru Sheriarty):

1)De syndra ce parere ai?
2)unii zic ca darius e pentrru noobi, asa e?
3)deci sa il iau pe darius?

| Sheriarty a răspuns (pentru vasileion1996):

1. Syndra are o dificultate extraordinar de ridicata. Trebuie sa joci multe, multe jocuri cu ea ca sa ii intelegi mecanica.

2, Spun asta deoarece este foarte usor de jucat si face killuri rapid.

3. Darius sau Rengar, unu' din astia doi. Au mecanica asemanatoare - aproximativ -

| vasileion1996 explică (pentru Sheriarty):

1)vrei sa spui ca syndra are dauna foarte buna si e cat de cat OP?
2)yasuo asta daca ma feedez cu el rup dupa aceea?
3)Darius are dauna mai mare decat rengar?
4)ai cont de lol? daaca da poti sa imi dai si mie numele tau se te bag la prieteni sa imi mai dai si mie sfaturi?

| vasileion1996 explică (pentru Sheriarty):

Multumesc foarte mult pentru raspunsuri!
si am sa-l cumpar pe darius apoi pe syndra iar apoi yasuo,, este bine?

| Sheriarty a răspuns (pentru vasileion1996):

Pare cea mai buna solutie, deci da.

Ma bucur ca te-am ajutat.

| vasileion1996 explică (pentru Sheriarty):

Scuza-ma,dar am sa te mai intreb o singura chestie mai pusei intrebari in alte forumuri si altii mi-au spus ca yasuo e mai bun decat rengar, tu ce parere ai?

| Sheriarty a răspuns (pentru vasileion1996):

1) Da, Syndra este un campion op DACA este jucat bine. Daca nu, esti mai nefolositoare ca Soraka.
2) Avand in vedere ca pasiva lui da double critical da, poti cara lejer cu el.
3. Sa stii ca asta chiar nu imi amintesc. Voi cauta.
4. Joc mai mult pe West, dar am si cont normal, chiar daca e foarte slab. PsychoRecht e numele, desi nu sunt momentan online.