| Costin_Valentin_1971 a întrebat:

Daca pun alt windows trebuie sa formatez si C si D?
Imi apare o eroare cand vreau sa-l schimb.
Dau funda!

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

F8 se apasa pentru a fi de acord cu licenta, daca nu merge sa apesi f8 pot fi 2 probleme: 1= nu-ti merge tastatura bine
2=nu e bun cd-ul cu care vrei sa instalezi!
Fa rost de alt cd bootabil! Bafta!

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Trebuie sa formatezi numai C pentru ca acolo se va instala windows-ul!
Daca formatezi si D atunci iti va sterge toate fisierele din Pc!
Si ce windows ai avut pana acum, ce windows vrei sa pui acum ca-ti da eroare?

| Costin_Valentin_1971 explică (pentru lpavel):

Am avut XP vreau sa-mi pun XP si dupa ce pun sidi0ul cu windows si imi scaneaza PC imi apare ceva pe la mijloc imi spune sa apas f8 dar nu merge...

| lpavel a răspuns (pentru Costin_Valentin_1971):

F8 se apasa pentru a fi de acord cu licenta, daca nu merge sa apesi f8 pot fi 2 probleme: 1= nu-ti merge tastatura bine
2=nu e bun cd-ul cu care vrei sa instalezi!
Fa rost de alt cd bootabil! Bafta!