| wyxxie a întrebat:

Hello TPU! Vreau sa-mi instalez windows 7, am dat custom(la update nu merge-windows xp)si cand trebuie sa formatez nu imi apare nicaieri "butonul" pentru formatare.Stiti cumva ce are sau ce ar trebui sa fac? Multumesc

4 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Te duci pe "Driver Option" si acolo iti apare Delete, Format, Apply...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista butoane pentru formatare! Cauta pe google cum se instaleaza windows 7!

| MadalinNedelcu a răspuns:

Probabil incerci sa il instalezi de pe o imagine montat cu ajutorul Daemon Tools. Incearca cu un DVD si da-i "Install new windows" sau ceva de genul este la inceput. Bafta!

| Mihalea_Andreas_1999 a răspuns:

Mai,eu as spune sa bagi un restart, si inainte de a deschide apasa butonul del, unde iti apar acolo setarile harddiskului, apoi schimbi din ide in raid apoi bagi un restart dupa care apasa butonul F10 ca sa stergi toate discurile, apoi bagi un restart si iar apasi tastatura del si schimbi inapoi in ide unde introduci dvd cu windows sau cu mac os atunci si iti apare un disk cat contine hardiskul tau atunci poti sa imparti diskul in doua stii ce vreau sa zic apoi apasi next