| vlad77777 a întrebat:

de aproape un an am deschis un canal de Gaming pe YouTube, iar acuma am doar 28 de Subscriberi...Eu ma chinui mult sa fac Subscriberi si nu pricep de ce nu prea fac...
Am tot vazut YouTuberi, care dupa 2-3 Luni ajungeau la o suta si intr-un an aveau >1000...
Ce sa fac?
Uitati aici canalul meu, va rog spuneti-mi ce fac gresit?
https://www.youtube.com/user/JunkyFried

Răspuns Câştigător
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Apare Final Fantasy XV, ei bine încearcă să-l joci. Nu mai știu, prin 2015 în ianuarie parcă, vezi și tu, am uitat. Sunt multe jocuri pentru calculator calumea.
De asemenea îți recomand să-ți achiziționezi un PS4 și să joci jocuri ca Uncharted 4, Tomb Raider, etc.

10 răspunsuri:
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Îți recomand următoare acțiuni:
1. Joacă jocuri mai puțin cunoscute.
2. Joacă jocuri cu grafică mai bună.
3. Cumpără un microfon adevărat.
4. Dacă te extinzi cu canalul în limba engleză vei avea mai mulți abonați. Dacă n-ai cunoștințe de engleză sau un accent decent, n-are rost.

| vlad77777 explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

La engleaza is bun in Scris, dar la pronuntare is praf...

| Cipri99 a răspuns:

Pentru ca nu ai nimic special serios acuma vad minecraft peste tot, samp nu prea mai prinde bine acuma, si da un microfon mult mai bun, si niste jocuri cu grafica buna sau ceva care nu prea vezi ca se joaca lumea, si da cum a zis si deadvoice incearca in engleza doar daca esti bun.

| vlad77777 explică (pentru Cipri99):

Am incercat si am facut o serie cu un joc mai putin cautat si abia de am facut cateva vizionari...
Cand fac cu SA-MP fac sute de vizionari...

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Ah, îți vând un pont: http://black-desert.com/
Se va deschide până-n 2015 bănuiesc și ar fi frumos să fi printre primii români care-i face un review la joc. Plus, ca să mai capeți experiență despre MMORPG-uri poți juca Vindictus(mai complicat la început fără ajutor, dacă ai nevoie îmi dai mesaj privat și te ajut), AION, Terra Rising...

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

PS: Mai poți să te documentezi despre joc pe http://en.wikipedia.org/wiki/Black_Desert

| vlad77777 explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

M-am jucat Vindictus, da m-am plictisit rapid ca faceam tot aceleasi lucruri(Dungeonuri)...

| vlad77777 explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Mi-am luat Robocraft de pe Steam, jocul e popular, e gratis si e din Iulie 2014.
Ce parere ai?

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru vlad77777):

Scuze, nu știu jocurile... nu mai joc jocuri normale de câțiva ani ci doar MMORPG-uri.

| vlad77777 explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

De acuma o sa postez in fiecare miercuri cate un video bazat pe noutati despre Gaming, ceva gen Doza de Has doar ca pentru gameri...Ce parere ai?

| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns (pentru vlad77777):

Apare Final Fantasy XV, ei bine încearcă să-l joci. Nu mai știu, prin 2015 în ianuarie parcă, vezi și tu, am uitat. Sunt multe jocuri pentru calculator calumea.
De asemenea îți recomand să-ți achiziționezi un PS4 și să joci jocuri ca Uncharted 4, Tomb Raider, etc.