| XperioN a întrebat:

De cateva zile am vazut pe net CS 1.6 E4 si mi s-a parut interesant.
Cine poate sa imi dea un link de un CS 1.6 cu urmatoarele cerinte:
-Playlist
-nConnect(conectare rapida)
-FPS Booster
-Si altele.
Sa fie un CS cu toate chestiile alea de mai sus, INCLUSE(nu sa stau eu sa le instalez).
Multumesc Anticipat :X

Răspuns Câştigător
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
http://csnvidia.com/
Recomand sa iti ei Cs 1.6 E6 este mai bun decat E4.
Si da are toate cele mentionate in cerinte si daca instalezi cs ai toate acelea + ai si tutoriale in acel link in caz ca nu stii cum se pune melodii sau sa setezi fps si multe altele.

Mult Succes!

| XperioN explică (pentru DragomirMihail2020):

Multumesc! Nu am intrat inca pe link dar sper ca nu va fi un fake.Thanks!

1 răspuns: