| casuzi a întrebat:

SALUTARE TPU! Am o intrebare, de cateva zile am problem cu un router TP-LINK N740 imi scrie limitat la conectare. ma poate ajuta cineva?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://videotutorial.ro/......ial-video/
Da-i un reset prin introducerea unui ac in spate la router si il tii apasat cam 10 sec.

| casuzi explică (pentru anonim_4396):

Am facut si asta

| casuzi explică (pentru anonim_4396):

Inainte sa imi scrie asa limited a mers

| casuzi explică (pentru anonim_4396):

Da sigur! am cumparat un router tp-link toate bune si frumoase l-am instalat a mers cateva zile si pe urma asa din senin scria limitat nu am mai putut intra pe net nu am putut sa il mai setez inca o data nu merge nici cum, scrie limitat.

| sltlp a răspuns (pentru casuzi):

Incearca sa ii dai o resetare, si sa il reconfigurezi.