| ManStar a întrebat:

De ce daca imi fac acum adresa de mail nu primesc mailuri.Mi-am facut adresa de mail si mi-am facut cont pe un joc si nu primesc mailul cu codul de care am nevoie. Dar daca imi fac cont pe o adresa de mes veche primesc mailuri de la orice ce site. Daca stie careva cum sa fac sa primesc mailuri pe adresa de mes nou dau funda. Mersi

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Le primești, dar cu siguranță intră direct în folderul SPAM; acolo le-ai căutat?!?

| ManStar explică (pentru mihai69):

Nu primesc nici acolo