| Pcgaming1 a întrebat:

De ceva vreme am ceva probleme cu pc-ul, inainte sa am problema asta jucam Far cry 4 pe very high intre 50-60 fps dar acum ruleaza far cry 4 inca pe low in 30-40 fps si nu stiu care e problema am o placa video gtx 750 ti de la Asus un i3 4170 haswel refresh 8 gb ram 1600 MHz si habar nu am de ce mi s-a intamplat asta pentru ca toate functioneaza sper ca stiti voi de ce imi merge pc-ul asa Dau funda

Răspuns Câştigător
| AnonyDoge a răspuns:

GPUMiner
CPUMiner
Scaneaza-ti PC-ul

| Pcgaming1 explică (pentru AnonyDoge):

Am facut un test cu cinebench 11.5 la processor(cpu) imi arata 3.40 pts iar la GPU 52. 76 fps iar eu am ca placa video un gtx 750 ti si ca processor un i3 4170 crezi ca e in regula tot?

1 răspuns: