| slowflow a întrebat:

De ceva vreme mi-am cumparat un diablo gamer xtreme 1000 (proasta alegere). Acum am decis sa imi schimb placa video PALIT geforce 210 1gb ddr3 cu o placa ati hd 6770 1gb gddr5, dar nu stiu cat de buna este sursa acestui sistem pentru ca este inca in garantie si nu am cum sa verific. va rog daca aveti vreo cunostinta despre sistemul acesta sa imi spuneti cam de cat este sursa si daca va tine placa video? As dori de asemenea sa stiu daca am facut si o alegere buna, alegand aceasta placa.

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

HD 6770 e o alegere foarte buna in momentul de fata, sursa e cel mai probabil o pocnitoare de vreo 400W (foarte) teoretici, vreo 250 in practica, dar e posibil sa iti tina un 6770.

1 răspuns:
| M1hai a răspuns:

Placa este foarte buna tio recomand happy
cumparo cu incredere