| Mortalken a întrebat:

de curand am instalat Windows 8 dar este intr-o limba foarte complicata si nu pot sa o schimb pentru ca nu am o posibilitate sa ma conectez la internet va rog imi puteti da un link sau o adresa de yahoo messenger sa mi-o trimiteti HELP My
stiu ca nu se potriveste categoria

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Vanqu1sh a răspuns:

Pe windows 8 respectiv 8.1 trebuie sa ai net sa instalezi alta limba.

| Mortalken explică (pentru Vanqu1sh):

Alta metoda nu exista?
ca eu am posibilitate de net decat intr-un anumit loc si nu pot sa imi duc unitatea acolo. de exemplu nu pot sa descarc limba dupa Internet daca mi-ai lasa un link ai fi de mare ajutor dau funda daca ma rezolvi cu problema

| Vanqu1sh a răspuns (pentru Vanqu1sh):

Unde scrie "official-mu1-" in loc de 1 pui i sa mearga link-ul, e chiar enervanta uneori chestia asta.

| Mortalken explică (pentru Vanqu1sh):

Mersi frate ma-i ajutat foarte mult