| JeStieKungFuDaNuStieKarate a întrebat:

Salut, datorita faptului ca mi-a aparut o eroare necunoscuta atunci cand vreau sa ma conectez pe messenger, adica de ex: dau sign in, apoi apare eroare (trebuie sa dau don`t send sau send error raport), sau vreau sa schimb limba ( as prefera ca unii dintre voi sa imi spuneti de ce se intampla astaaa) as vrea sa-mi trimiteti si mie linkul de unde pot lua yahoo messenger de la 10 in jos va rog mult de tot big grin

Răspuns Câştigător
| AndreiBolos a răspuns:

Http://www.go4it.ro/......-3222032/, ti s-a bulit mess-ul, ia-l pe 9 ca e misto.

| JeStieKungFuDaNuStieKarate explică (pentru AndreiBolos):

Prea incet, am reusit sa-l downloadez deja pe 10, dar mersi de incercare, tot primesti ceva big grin

| AndreiBolos a răspuns (pentru JeStieKungFuDaNuStieKarate):

Multumesc!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema e unde mai gasesti versiunile vechi... ia 11.5
http://messenger.yahoo.com/download/

| hannsg1 a răspuns:

Pai asigurate cat de bine ai scris id si parola si messenger de la 10 il poti contacta pe nenea goagal, si sa scrii simplu ''downloads messager etc''. bafta