| Vee a întrebat:

De curand am instalat Windows 7, dar nu stiu cum sa ma conectez la Ineternet deci nu merge, zice ceva de drivere de internet am cautat dar nimic, aa si windows e luat de pe www.thepiratebay.org

Dau fundita :x

HELP

Răspuns Câştigător
| costymaximus a răspuns:

Iti trebuie driverul placii de retea.Acum nu stiu daca merge sa tragi cu windowsul piratat.Eu il am legal(cumparat)si de aia nu cunosc aspectul asta.

2 răspunsuri:
| Vee explică:

Hmm nu stiu laughing inca gasesc o cale... thinking

| Vee explică:

Deci stie cineva o lista cu drivere de Windows 7?batting eyelashes