| Stormwatch a întrebat:

Salut TPU,de o vreme m-am apucat de Cabal, vreau sa stiu unde pica motor-ul/bike/bike bm3. Am nivel 131. Vreau sa stiu unde pica cel mai bine.

Răspuns Câştigător
| Sarius1994 a răspuns:

Pai nu e nicaieri un rate mai mare sau mai mic bikes sunt cele mai rare eu iti pot da locatiile si noroc poti lua din prima sau dupa 10.000 de incercari depinde de noroc

Lake in Dusk (ultimu boss), Ruina Station (cutii), and EoD B1F (legacy chests). nai cade si in Forgotten Ruin Bosses (oricare ), Berderk din Lakeside, si se mai spune ca si Pluma din Pontus Ferrum mai pica ocazional acum spor la treaba.

| Stormwatch explică (pentru Sarius1994):

Din prim-ul boss, mi-a picat laughing) Ce noroc. happy

1 răspuns: