| SdL123 a întrebat:

detin un iphone 3gs de 16gb ios 5.1.1 cu jailbreak si a inceput de la un timp sa se inchida din senin cand mai are sub 60 la % baterie sau 50% am inteles din unele tutoriale ca trebuie sa-l pornesc cu redsn0w ca sa nu mai am probleme care ma poate ajuta sa remediez problema ofer funda +vot.

1 răspuns:
| sEusebiu a răspuns:

Deci sa stii ceva fara suparare Iphone-ul e de **** si se strica repede.Mai bine iti luai un Sasmsung Galaxy.Deci nu poti repara asta doar daca il duci la un service.Scuze nu te supara tongue
Dar toti zic vreau un Iphone ce tare da sistemu de operara IOS ii naspa si telu in sine tongue