| DeNeCuM2 a întrebat:

Doresc sa cumpar GTA V de pe steam si o fac mai mult pentru a ma juca online. Intrebarea mea este urmatoarea: Odata ce am platit pretul jocului, mai sunt si alte preturi suplimentare ca ma impedica sa joc online?
Mai concret, trebuie sa platesc vreun update sau ceva ca sa pot beneficia de experienta completa online?
Multumesc anticipat, funda!

Răspuns Câştigător
| TheNexus a răspuns:

Daca il cumperi pe steam si joci pe pc nu mai trebuie sa platesti nimic, dar pe console trebuie sa platesti un abonament lunar pentru a juca online, dar pe calculator e gratis.

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Doar shark cards daca nu ai rabdare sa farmezi bani.