| GeoGForce a întrebat:

ESTE O URGENTA...eu vreau sa imi achizitionez o placa video adica,, Palit GT 640 1024 MB DDR3 128 bit HDMI PCI Express x16 3.0 Dual Slot,, SE potriveste pci express x16 3.0? eu am o placa de baza GIGABYTE ULTRA DURABLE 2 DDR2 UN PROCESOR DE 3.20 SI 2 GB RAM ESTE BUNA PLACA? FundaVOT

Răspuns Câştigător
| Zangetsu a răspuns:

Ti se va potrivi, dar nu e cine stie ce placa. e relativ ieftina si nu te poti astepta de la ea sa te joci cele mai noi jocuri pe detalii maxime.