| Maopiscopulesculeandra a întrebat:

Eu am 13 ani si mai bag din cand in cand la pariuri(Eu imi fac bilet cand isi face tatal meu iar el se duce sa plateasca si apoi sa ia biletele).Am observat ca e super, si vreau sa-mi spuneti si mie jocuri cu simulare la pariuri sportive.Care imi da jocuri smechere cu simulare de pariuri sportive ii dau funda iar jocul sa fie pe Calculator.Multumesc!

1 răspuns:
| OLBGromania a răspuns:

Pe https://olbg.ro poti paria folosind bani virtuali si daca oferi ponturi bune castigi bani reali.