| RazvanNikolas1994 a întrebat:

Eu mi-am descarcat Sims 3 in format.iso si l-am transformat in.rar cand vreau sa intru sa extrag imi zice "Arhiva este intr-un format necunoscut sau este defecta". Am mai incercat de foarte multe ori metoda asta si a mers. Ce se intampla?

Răspuns Câştigător
| Petrica_Andrei_Romedea_1999 a răspuns:

Un sfat: Niciodata nu transforma.iso in.rar! Daca ai PowerISO da click dreapta pe ISO si vei gasi printre ultimele randuri PowerISO si alegi Mount Image! De acolo faci setup-ul!

| Petrica_Andrei_Romedea_1999 a răspuns (pentru Petrica_Andrei_Romedea_1999):

Dupa copiezi crack-ul, si joci! Serial cred ca ai ca daca nu: BUUC-BFNA-GM4K-GJGJ-2XT4 (Sims 3 Original)

1 răspuns: