| anonim_4396 a întrebat:

Eu si cu rietena mea nu utem alerga repede mai mult de 1 MINUT! Imi recomandati vreun exercitiu pentru alergat, ce sa fac sa nu obosesc cand alerg s-au cum sa fac sa aerg mai rapid? Mersi! Un raspuns bun primeste

Răspuns Câştigător
| dge18 a răspuns:

Pai exercitiul te face mai puternica! happy
Daca exersezi in fiecare zi de exemplu sa fugi in fiecare zi cate 1 minut pe zi desi 30 minute este normal la asa ceva, cu timpul ai sa vezi ca o sa ajungi la performante mari. Asta e obosesti, iei pauza cat sa-ti revii si dupa aia continui sa fugi si sa faci asa cateva saptamani sa vezi ca o sa fie bine happy Succes.