| Anonymus3000 a întrebat:

Desi sunt la fotbal, sunt cel mai lent la alergat din clasa mea crying Ce as putea face sa alerg mai rapid? Mai obosesc si repede. ziceti-mi ce sa fac un program de antrenament, exercitii etc sa alerg mai repede si sa nu mai obosesc asa tare dau funda...

2 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Incearca sa alegi in fiecare seara. Incepi mai usor si apoi alergi tot mai mult si mai repede. Succes!

| varra a răspuns:

Inspira pe nas, expira pe gura, o alergare usoara zilnica de cativa kilometrii te'ar ajuta happy