| Anonymus3000 a întrebat:

Desi sunt la fotbal, sunt cel mai lent la alergat din clasa mea crying Ce as putea face sa alerg mai rapid? Mai obosesc si repede. ziceti-mi ce sa fac un program de antrenament, exercitii etc sa alerg mai repede si sa nu mai obosesc asa tare dau funda...

3 răspunsuri:
| talentul a răspuns:

Incearca sa faci zilnic sprinturi de 50 de m

| Simpluuu a răspuns:

Zic ca poti pleca din echipa. Nu cred ca are cineva nevoie de tine daca nu stii sa fugi dupa mingea aia
Mie mi se pare ca fotbalul nu e joc. sunt 22 de ratati care fug dupa o minge pe un teren dreptunghiular. sportul e sa joci un tenis sau ceva de genu nu sa iti rupi sufletul pentru un gol. daca esti fraier stai in echipa dar mai bine pleaca de cat sa iti rupi intr-o zi un picior ca un var de-al meu. funda daca ti-am fost de ajutor!

| Bombardieru1997 a răspuns:

Eu cred ca esti gras si trebuie sa mai slabesti prin a alerga mult chiar daca obosesti.si faci si performanta daca alegi in continuu asa sti tu. incearca sa faci mai mult efort.