| Maddalin a întrebat:

Fratele meu mai mare de 18 ani are card VISA electron, si as avea nevoie de 10 lei sa bag intr-un joc, bineinteles el nu imi da voie laughing, as vrea sa stiu, daca imprumut pe ascuns cardul laughing, si observa ca ii lipsesc 10 lei, poate afla in vreun fel ca banii aia au ajuns intr-un joc?

2 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Da, cand tu efectuezi o tranzactie fie ii trimite mesaj pe telefon daca are activat, fie se duce la banca si isi scoate extras de cont cu tranzactiile cand vede ca ii lipsesc 10 lei.

| Alex456789 a răspuns:

Da,poate afla daca se duce la banca respectiva si cere un extras de cont.Dar eu iti recomand sa nu, furi bani,, deoarece nu este bine