| nicushor42 a întrebat:

Imi merge gta 4 pe acest calculator?:
Intel (R) Penium (R) Dual Cpu E2180 2Ghz
2 GB Ram
Windows 7 Ultimate
Placa video Ati Radeon X1550 512 mb
Spuneti-mi daca imi merge bine sau cu lag ca as vrea sa il iau.

5 răspunsuri:
| DanielVălean a răspuns:

Probabil ca ti-ar merge, dar ti s-ar sacada sigur. Eu am mai bune proprietati ca ale tale si tot mi se sacadeaza. Uite ce am ca sa iti dai seama:
Intel (R) Celeron (R) Quad CPU G530 2.40 Ghz
4 Gb Ram
Windows 8
Placa video nu stiu care e.

| nicushor42 explică (pentru DanielVălean):

Daca vrei sa afli cat ai la placa video dar in start run si scrie dxdiag

| DanielVălean a răspuns (pentru nicushor42):

Mersi.

| Bogdanel97 a răspuns:

Salut! Dupa parerea mea ar trebui sa iti mearga. Dar, ca sa fii sigur acceseaza acest link sa vezi daca indeplinesti conditiile minime. http://www.systemrequirementslab.com/......o-iv/10802 Bafta!

| D0ntSt0pToMeBro a răspuns:

Dupa parerea mea ar merge.